Доставка Новою Поштою з «Сільпо»


Якщо у вашому населеному пункті немає «Сільпо» або ви переїхали й вже засумували за улюбленими смаколиками, замовляйте – Нова Пошта доставить. А ще це чудова можливість подбати про рідних — наприклад, відправити батькам у село необхідний набір продуктів, коли ви знаходитесь далеко і не можете навідати їх особисто.

 • Як і що можна замовити?


  Замовити надпросто: завітайте на сайт shop.silpo.ua й оберіть доставку Новою Поштою. «Сільпо» пропонує доставку в поштомати та у відділення – щоб вам було зручно. Щоб зробити замовлення, необхідно авторизуватися на сайті.

  Наразі замовити можна будь-які непродовольчі товари й продукти тривалого зберігання – асортимент дивіться за посиланням: https://shop.silpo.ua/dl/3360/9

  Максимальна вага посилки – 30 кг.

  Важливо! Нова пошта не приймає алкогольну продукцію на відправку до Донецької та Луганської областей згідно розпорядження № Р-386 від 17.05.2022.

 • Яка вартість послуги?


  Вартість доставки продуктів Новою Поштою з «Сільпо» зараз фіксована й складає 49 грн, незалежно від міста, до якого прямуватиме посилочка. Якщо замовляєте на суму понад 999 грн — доставка безкоштовна! Замовлення можна відправити у будь-який куточок України. Головне, щоб там працювала Нова Пошта.

  Спробуйте самі й радьте друзям!