Друзі «Сільпо»


«Сільпо» — це не тільки супермаркети. Ми пригощаємо смачненьким, продаємо делікатеси, відправляємо у подорожі, надихаємо на кулінарні шедеври та маємо власний мобільний зв’язок. Все для вас!

 • Le Silpo — делікатес-маркети у Києві, Харкові, Дніпрі й Одесі для справжніх гурманів, людей, що люблять смакувати та тішити себе особливим. Це турбота, статус, якість і щирий сервіс. Для нас немає сезонних продуктів: ви знайдете будь-який плід — від рамбутана до кокоса — навіть узимку.
  А ще маємо ресторан Le Grill, де кухарі втілюють для гостей авторські страви бренд-шефа Марко Черветті.

  До Le Silpo у Facebook
 • Yezzz! — це спеціальна пропозиція мобільного зв’язку для гостей «Сільпо». Все необхідне за 80 грн на місяць. Один простий тариф, який містить безліч потрібних послуг, а також дає додаткові переваги гостям «Сільпо» — поповнення рахунку Yezzz! на касах без комісії та з накопиченням балів «Власного Рахунку». Тариф, зрозумілий навіть дитині, а витрати на зв’язок завжди під контролем.

  До сторінки Yezzz!
 • OFFTOP від «Сільпо» — це бутики емоційної покупки та бутикові зони всередині супермаркетів «Сільпо». Тут можна знайти більше 2000 дивовижок: подарунки, декор, канцтовари, дитячі іграшки, все для вечірок, товари для творчості й спорту.

  Якщо товар викликає реакцію «ОГО-О-О, ВАУ, ЩО ЦЕ?» — він буде в асортименті OFFTOP від «Сільпо». Адже це ДИВОВИЖКА, тобто те, що викликає бурхливі позитивні емоції.

  «Я не знаю, що це, але це мені точно треба!» — саме так можна сказати майже про всі дивовижки.

  Оффтоповий Instagram
 • Ми відкриваємо фудхоли у «Сільпо», щоб ви могли відвідати ресторан, не виходячи із супермаркету. На фудхолах «Сільпо» Resto професіонали своєї справи смажать м'ясо та рибу у хоспері, печуть піцу у дров’яній печі, готують свіжу пасту, салати і суші, міксують коктейлі та варять каву. Інгредієнти кухарі беруть просто у торгових залах «Сільпо», готуючи вишукані страви з-під ножа на відкритих кухнях на ваших очах.

  До сторінки фудхолів «Сільпо» Resto
 • У мережі туристичних агенцій «Сільпо» Voyage ми плануємо ваші подорожі з найбільшими туроператорами, авіакомпаніями і системами бронювання в Україні та світі. Окремий відділ «Сільпо» Voyage організовує діловий туризм для корпоративних клієнтів: купує залізничні й авіаквитки, бронює готелі, орендує авто, забезпечує трансфери, оформлює страховки і візи. Ми вже відправляємо вас відпочивати з Києва, Одеси і Львова, а на черзі Харків та інші великі міста.

  До сторінки «Сільпо» Voyage