Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО
10.02.2023
532807

Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО

Напередодні 14 лютого в Україні стартує благодійний проєкт «Гаряча лінія Святого Валентина». З нагоди Дня закоханих українці можуть замовити аудіопривітання для тих, кого люблять, у виконанні зірок. Зірковими «голосами» проєкту стали Юрій Горбунов (телеведучий, кінопродюсер); Тімур Мірошниченко (ведучий телеканалів «1+1» та «Суспільне», шоумен, коментатор); Ахтем Сеітаблаєв (режисер, актор, військовослужбовець ЗСУ); гурт TVORCHI; співачка KOLA; Саша Кольцова (лідерка гурту «Крихітка»); Іван Марунич (фронтмен гурту KARTA SVITU); Вадим Кириленко (головний редактор Gogol Media, стендап-комік) та інші.

Аудіовалентинки від «Сільпо» та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» можна замовити на сайті проєкту за внесок на ініціативу «Довгі руки ТрО». За донат від 200 грн адресати отримають аудіоповідомлення від зірки на основі одного з варіантів тексту, запропонованого на сайті. А за внесок від 1000 грн можна замовити персональне привітання з власним текстом, який зірка озвучить ексклюзивно для отримувача. Привітання будуть розподілені між зірками в довільному порядку.

«Уже не перший рік наша мережа готує для українців приємні сюрпризи до Дня Святого Валентина. Раніше ми писали зізнання в любові своїм колегам на білбордах перед їхніми маркетами, а ще створили сайт знайомств за кулінарними вподобаннями, завдяки якому знайшли одне одного та одружилися військовий ЗСУ Андрій та дівчина Ірина. Ми запускаємо Гарячу лінію Святого Валентина для того, щоб любов пробуджувала в кожному з нас сили боротися під час війни та допомагати нашим незламним захисникам. Зібрані під час проєкту кошти ми передамо фонду “Повернись живим” на закупівлю розвідувально-ударних комплексів зі 120-міліметровими мінометами для Сил тероборони України у складі ЗСУ», — говорить Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

Замовити аудіопривітання на «Гарячій лінії Святого Валентина» можна до 13 лютого.

«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
76673
27.03.2023
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
130193
22.03.2023
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score Це маркування доповнює обов'язкову інформацію про поживну цінність у складі продукту.
194545
16.03.2023
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо»
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо» До 160-річчя з дня народження Володимира Вернадського
230366
13.03.2023
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України Щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.
499579
21.02.2023
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО Стартує благодійний проєкт «Гаряча лінія Святого Валентина»
532808
10.02.2023
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням