Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України
21.02.2023
499273

Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України

Спеціальна партія знаменитої «АРТЕМСОЛІі» з шахт Соледару з 21 лютого надійшла у продаж до мережі супермаркетів «Сільпо».  

До річниці повномасштабної війни ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 випустили лімітовану партію «АРТЕМСОЛІ» – «Міць. Українська кам’яна», щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.

Аби підкреслити всю унікальність цієї події, «Сільпо» вирішило змінити одну із своїх вивісок на «Сіль» у супермаркеті в Києві на вул. Олеся Гончара, 96

Придбати сіль можна у всіх супермаркетах «Сільпо» на окремих стійках за 500 гривень. Увесь прибуток направляємо на створення флотилії дронів-камікадзе FPV (First Person View) для нового ударного угруповання Головного управління розвідки Міноборони України. 

Влітку 2022 року сіль «АРТЕМСІЛЬ», яку знають мільйони українців, зникла з полиць магазинів. Через російські обстріли державне підприємство «АРТЕМСІЛЬ» перестало її видобувати. Але невеликий об’єм видобутої солі вцілів. ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 розфасували її в символічні пачки по 200 грамів. Щоб більше людей могли залишити її собі чи подарувати комусь на згадку про цю визначальну мить у нашій історії.

Дизайн упаковки для спеціальної партії легендарної «АРТЕМСОЛІ» створив відомий український ілюстратор Артем Гусєв. Його варіант обкладинки, в якому слово «Сіль» було замінено на слово «Міць» став вірусним.

«Влітку ми знайшли 300 тонн легендарної солі та повернули на свої полиці. Але її швидко розкупили. Тож для нас честь представляти “АРТЕМСІЛЬ”, українську “Міць”, у спеціальній упаковці та з великою метою. Знайти пачку можна в усіх супермаркетах мережі. А один із них у Києві з цієї нагоди навіть перетворився із ”Сільпо” на ”Сіль”», — розповідає директорка з маркетингу «Сільпо» Катерина Огуряєва.

Віримо у перемогу України і робимо все для цього можливе спільно з нашими Гостями.

«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
76367
27.03.2023
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
129888
22.03.2023
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score Це маркування доповнює обов'язкову інформацію про поживну цінність у складі продукту.
194241
16.03.2023
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо»
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо» До 160-річчя з дня народження Володимира Вернадського
230058
13.03.2023
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України Щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.
499274
21.02.2023
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО Стартує благодійний проєкт «Гаряча лінія Святого Валентина»
532788
10.02.2023
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням