На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо»
13.03.2023
230375

На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо»

До 160-річчя з дня народження Володимира Вернадського на українській антарктичній станції «Академік Вернадський» представили артінсталяцію «Дім.Спогади».

Це творче переосмислення старого паливного бака, навколо якого з металу створені обриси рідного нам українського дому. Такий проєкт ще до повномасштабної війни розробили архітектори balbek bureau, а виконали фахівці дослідно-конструкторського бюро «Майстерня чудес» за підтримки «Сільпо».

Дизайнери артінсталяції проаналізували будівлі в різних областях і склали збірний образ українського будинку — з шиферним дахом, димарем та характерними вікнами. Відтворити цей образ вирішили за допомогою тонкого деталізованого каркаса навколо бака. Навесні 2022 року криголам «Ноосфера» доставив всі конструкції хатинки на станцію, але реалізацію ідеї довелося відкласти через війну.

Зараз у розпал кровопролитних боїв за майбутнє України, артінсталяція отримала новий сенс. Адже «Дім. Спогади» — це ескіз з металу, що ніби малює обриси традиційного українського будинку. Для мільйонів українців найбільшою мрією є повернення на рідну землю, до власної домівки. Рідний дім є символом спротиву проти збройної агресії, джерелом натхнення та спогадів про близьких людей.

«Дім. Спогади» на станції «Академік Вернадський» стане гарною нагодою для багатьох туристів познайомитися з Україною через рідний для нас, але не банальний, візуальний образ. На стінах бака розміщені борди з фактами про Україну та станцію, а також символічні предмети на кшталт грудки чорнозему чи фрагменту вишиванки.

Минулого року наша коротка історія України для міжнародних туристів закінчувалася на анексії Криму росіянами і боротьбі з проросійськими сепаратистами на сході України. Цього року ми доправили на станцію ще один борд, що розповідає про повномасштабне вторгнення рф в Україну у 2022 році. Туристи матимуть можливість задонатити на підтримку «бойових пінгвінів» – полярників, які долучилися до ЗСУ та переодягнули червону форму учасника експедиції на піксель.

«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
«Міць. Українська кам’яна»: зібрано понад 58 500 000 грн на дрони-камікадзе для ГУР
76682
27.03.2023
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
«Лавка Традицій» знову збирає фермерські маркети у Києві та Львові
130202
22.03.2023
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score
Fozzy Group однією з перших в Україні запроваджує систему маркування продуктів Nutri-Score Це маркування доповнює обов'язкову інформацію про поживну цінність у складі продукту.
194554
16.03.2023
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо»
На станції «Академік Вернадський» в Антарктиді встановили артінсталяцію за підтримки «Сільпо» До 160-річчя з дня народження Володимира Вернадського
230376
13.03.2023
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України
Міць. Українська кам’яна: спеціальна партія солі з Соледару на підтримку сил оборони України Щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.
499588
21.02.2023
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО
Гаряча лінія Святого Валентина: зірки запишуть аудіовалентинки українцям за донати для ТрО Стартує благодійний проєкт «Гаряча лінія Святого Валентина»
532809
10.02.2023
Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням