В Івано-Франківську відкрили новий язичницький «Сільпо»
20.08.2023
661

В Івано-Франківську відкрили новий язичницький «Сільпо»

В Івано-Франківську, в ТРЦ «Велес+» за адресою с. Вовчинець, вул. Вовчинецька, 225, 20 серпня почав працювати новий дизайнерський «Сільпо». Це четвертий супермаркет у цьому місті, його торговельна площа становить 1976 кв. м.

На концепцію язичницького супермаркету нас надихнула назва торгового центру. В новому магазині поєдналися стихії, краса природи, старовинні язичницькі символи – все це під опікою давньослов'янського бога Велеса, покровителя достатку, землеробства та тваринництва, ремесел і торгівлі.

Саме статуя бога Велеса зустрічає Гостей на вході до магазину. Посеред овочевого відділу розміщено інсталяцію дерева життя, яке в нашій культурі символізує єдність трьох світів – небесного, земного та потойбічного. Касові лайтбокси виконано у формі тотемів Велеса, у дизайні торговельного залу багато старовинних язичницьких символів та елементів побуту.

У новому «Сільпо» на Гостей завжди чекатимуть спеціальні атмосферні зони: випічка від «Крафтяра» із тотемним гречаним багетом, лаваші на тандирі, хліб, який породжує стихія вогню, бо випікаємо його на дровах, та інша запашна випічка. Тут є також риба власного виробництва, ароматні страви з кулінарії, добірні фермерські товари з «Лавки Традицій».

Для зручності працюють 10 класичних кас, де Гостям радо запропонують поповнення мобільного рахунку та видачу готівки, а також 6 самокас. Магазин працює щодня з 08:00 до 23:00. Гості також зможуть замовити продукти на shop.silpo.ua та самостійно забрати їх у точці видачі інтернет-замовлень.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням