«Сільпо» закликає українців ділитися мріями про святкування перемоги та наближати її донатами
21.08.2023
248

«Сільпо» закликає українців ділитися мріями про святкування перемоги та наближати її донатами

Напередодні 24 серпня кожен може поділитися мрією про те, як святкуватиме День української перемоги, коли він настане. Це можна зробити у рамках кампанії #ВітайДонатом, що заохочує українців робити внески на підтримку ЗСУ та інші збори, які наближають перемогу України.

Своїми планами зі святкування перемоги вже поділилися на сайті мрійники з Києва, Ірпеня, Дніпра, Харкова, Львова, Запоріжжя, Вінниці, Миколаєва та інших міст.

«На День перемоги хочу вилетіти з аеропорту Харкова і приземлитися в українському Сімферополі, щоб поплавати в нашому Чорному морі», ― Галина з Харкова.

«Після перемоги мрію поїхати з родиною на море», ― Даніїл з Миколаєва.

«Мрію зустріти цей день на весіллі подруги в Маріуполі», ― Катерина з Гостомеля.

Для участі у кампанії #ВітайДонатом необхідно зробити прямий внесок у будь-який збір або обміняти на донат накопичені бали у «Скарбничці добра» в мобільному застосунку «Сільпо».

«Внесок у рамках кампанії #ВітайДонатом — це найкращий подарунок Україні до її 32-річчя. Адже кожною переказаною гривнею ми наближаємо день нашої перемоги. А помріяти про те, як будемо його відзначати, можна на сайті. З 24 по 27 серпня найщемкіші історії українців прозвучать на Радіо “Сільпо” та будуть розміщені у маркетах мережі, що працюють у 60 містах», — говорить Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу мережі супермаркетів «Сільпо».

Сама мережа маркетів підтримала операцію «Єдність» — спільний збір фандрейзингової платформи UNITED24, фонду компетентної допомоги українській армії «Повернись живим» та monobank. Понад 300 тисяч благодійників та близько сотні українських бізнесів досягли мети збору всього за три дні, перерахувавши 235 млн грн на закупівлю 10 000 FPV-дронів для Сил оборони України.

Прес-служба

Звертайтеся до прес-служби за телефоном або електронною адресою, якщо вам знадобиться додаткова інформація.

[email protected]
Знімання в «Сільпо»

Бажаєте організувати знімання в «Сільпо»?
Заповніть форму за посиланням